Masaż klasyczny


Jeden z najpopularniejszych masaży ciała, przywracający mięśniom oraz stawom dobrą kondycję zdrowotną. Wykonywany jako masaż pobudzający dodaje energii, pobudza do działania.

Masaż leczniczy

 

Masaż leczniczy łączy w sobie kilka form masażu, odpowiednio dobrany do potrzeb zdrowotnych klienta przynosi ulgę w przypadku wielu dolegliwości ciała.

Najpopularniejszy to masaż leczniczy kręgosłupa,
polecany szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Masaż sportowy

 

Masaż niezastąpiony w odnowie biologicznej, doskonały jako uzupełnienie treningu.
Przywraca mięśniom równowagę, zapewnia szybszą regenerację, utrwala efekty treningowe. Przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu, redukuje przciążenia, redukuje zmęczenie.

Masaż relaksacyjny

 

Masaż relaksacyjny doskonale zniweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, zlikwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywróci prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomoże w walce z bezsennością.

Masaż bańką chińską

 

Masaż bańką chińską – polega na masowaniu ciała zassaną gumową bańką. Rewelacyjnie redukuje cellulit, jednocześnie działając odchudzająco i ujędrniająco.
Masaż ten posiada również wyjątkowe działanie lecznicze oraz znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Poprawia cyrkulację krwi i limfy oraz pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn i płynów.

Masaż odmładzający

 

Masaż Kobido​ znany jest jako “niechiurgiczny lifting twarzy”. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy w naturalny, nieinwazyjny sposób chcą
przywrócić swojej twarzy młodszy wygląd. Zastosowane techniki pracy na głębszych warstwach skóry i mięśniach twarzy pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów odmładzających.

Masaż abhyanga

 

ABHYANGA jest częścią tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego zwanego „Panchakarma”. W trakcie tego masażu całe ciało jest intensywnie masowane dużą ilością oleju sezamowego aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy mają za zadanie poruszyć zastałą energię i spowodować swobodny przepływ prany.

Masaż lomi lomi

 

Okreslany również jako “masaż troskliwych rąk”, gdyż tak własnie wpływa na ciało. Ma delikatne, ale głębokie oddziaływanie na mięśnie poprzez ciągły, płynny ruch i nacisk. Zapewnia niezwykłe
rozluznienie i stan harmonii w wymirze fizycznym i psychicznym. Osoba masowana odbiera całą ceremonię jako niesamowite, relaksujące doznanie, dające uwolnienie od zmartwień i stresu.

Masaż balijski

 

Typowy dla egzotycznej wyspy Bali masaż, który wprowadza ciało i umysł w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie w stan dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju oraz duchowej odnowy. Masaż ten jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości. Łączy elementy akupresury, refleksoterapii i aromaterapii. Masaż balijski rozluźnia spięte mięśnie i oddala niepokój oraz uczucie presji.

Masaż tajski stóp – refleksoterapia

 

Leczniczy masaż stanowiący połączenie akupresury i ajurwedy, obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”. Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy. 

Kontakt

+48 667 015 500

Galeria Olimp 1 piętro (nad bankiem Millennium)

Al. Spółdzielczości pracy 32, 20-147 Lublin